خانه آموزش آموزش آگاهی از بلاک شدن توسط افراد در واتساپ

آموزش آگاهی از بلاک شدن توسط افراد در واتساپ

آموزش آگاهی از بلاک شدن توسط افراد در واتساپ

اپلیکیشن واتساپ پس از فیلترینگ تلگرام یکی از اپلیکیشن های مورد استفاده مردم قرار گرفت . بلاک واتساپ نیز مانند تلگرام کاربرد های فراوانی دارد که ما شاید از آنها خبر نداشته باشیم ؛ یکی از این کاربرد های آن آگاهی از اینکه چه کسانی ما را بلاک کرده است می باشد . برای با خبر شدن از این موضوع با هات لرن همراه باشید .

آموزش آگاهی از بلاک شدن توسط افراد در واتساپ

  • آخرین بازدید در واتساپ هنگام آنلاین بودن

یکی از روش هایی که شما میتوانید از طریق آن متوجه شوید که بلاک شده اید یا نه داشتن آخرین بازدید در زیر نام شخص موردنظر می باشد. برای این کار کافی است وارد قسمت گفت و گو ها شوید و وارد چَت مربوطه شوید ، اگر آخرین بازدید نوشته شده بود بلاک نشده اید اما اگر نوشته نشده باشد امکان دارد که شما بلاک شده باشید . نکته : افراد میتوانند آخرین بازدید خود را از چشم دیگران پنهان کنند . 

آموزش آگاهی از بلاک شدن توسط افراد در واتساپآموزش آگاهی از بلاک شدن توسط افراد در واتساپآموزش آگاهی از بلاک شدن توسط افراد در واتساپ

  • بررسی پروفایل

این کار یکی از امکاناتی است که شما میتوانید متوجه بلاکی یا آنبلاکی خود شوید . اگر پروفایل شخص به مدت طولانی ای تغییر نکرده باشد امکان بلاکی هست زیرا هنگامی که شما بلاک هستید هیچ اطلاعاتی از حساب کاربری شخص به شما داده نخواهد شد . این بخش هم به صورت حتم مشخص نمیکند که شما بلاک شده اید یا خیر.

  • دعوت آنها به گروه ها

برای این کار باید آنها را به گروهی دعوت کنید . لازم نیست آن شخص را وارد گروه های خود بکنید و فقط کافیست یک گروه بسازید و فرد مشکوک را به آن گروه دعوت نمایید . اگر بلاک شده باشید نمیتوانید آن فرد را به گروه دعوت کنید و با (پیغام نمی توان مخاطب را افزود) رو به رو خواهید شد .

  • تایید دریافت پیام

اگر کاربر شما را بلاک کرده باشد هنگامی که شما پیامی برای او ارسال میکنید آن پیام هیچ وقت به دست شخص مورد نظر نمی رسد . علامت تیک خاکستری نشانه ارسال پیام است ، علامت دو تیک خاکستری نشانه تحویل پیام است و علامت دو تیک آبی نشانه ی خوانده شدن پیام میباشد.

آموزش آگاهی از بلاک شدن توسط افراد در واتساپ

لینک دانلود واتساپ

download

امیدواریم که از توضیحات ما بهره کافی را برده باشید.

مطالب پیشنهادی مفید:

  1. آموزش ساخت نظرسنجی تلگرام بدون استفاده از ربات
  2. آموزش استفاده از فضای ابری واتساپ
  3. آموزش کامل نخوه کار با تنظیمات اینستاگرام
[تعداد: 1    میانگین: 5/5]
بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در آموزش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

بررسی کنید

آموزش زمان بندی استفاده از اینستاگرام

آموزش زمان بندی استفاده از اینستاگرام برای افراد مختلف به خصوص والدین بسیار قابل اهمیت میب…