خانه اینستاگرام رفع ریپورت اینستاگرام. به راحتی خودتون رو از ریپورت اینستاگرام خارج کنید.

رفع ریپورت اینستاگرام. به راحتی خودتون رو از ریپورت اینستاگرام خارج کنید.

در این آموزش شما با روش رفع ریپورت اینستاگرام آشنا خواهید شد؛ تا بعد از این خودتون به راحتی بتوانید خودتون رو از ریپورت اینستاگرام خارج کنید؛

چرا رفع ریپورت اینستاگرام باید برای ما اهمیت داشته باشد؟

امروزه اپلیکشین اینستاگرام یکی از پرکاربرترین اپلیکیشن ها است؛ کمتر کسی پیدا میشود که در گوشی هوشمند خود این اپ را نداشته باشد؛ حال با ریپورت شدن در اینستا برخی از عملکرد های این اپلیکیشن محدود می شود؛ این محدودیت باعث نارضایتی شما میشود. و شما نمیتوانید به راحتی از اینستاگرام خود استفاد ه کنید.

دلایل ریپورت شدن در اینستاگرام کدام اند؟

معمولا تمامی شبکه های اجتمائی قوانینی برای خود دارن. و از همه انتظار دارند این قوانین را رعایت کنند؛ در صورتی که توسظ کاربری این نقض قوانین صورت گردد، آن کاربر ریپورت خواهد شد. بقرای کسانی که می خواهند بدانند، در سایت اینستاگرام در قسمت TERMS این قوانین بیان شده است.

توجه داشته باشید که: اگر شماتعداد دفعات زیادی ریپورت شوید ممکن است پیجتان برای همیشه محدود شود.

از کجا بفهمیم که ما ریپورت شده ایم؟

  • اگر شما نمیتوانید کامنت بگذارید به این معنی است که شما ریپورت شده اید؛ این ریپورتی بدلیل این است که شما در یک بازه زمانی محدود تعداد کامنت های زیادی گذاشته اید.
  • اگر شما نمیتوانید کسی را فالو کنید نیز به این معنی است که شما ریپورت شده اید؛ این ریپورتی بدلیل این است که شما در یک بازه زمانی محدود بیش از اندازه فالو کرده‌اید و یا بیش از ۷۵۰۰ فالو کرده‌اید. رفع این نوع از بلاک شدن توسط اینستاگرام ممکن است تا یک ماه طول بکشد.

برای رفع ریپورت اینستاگرام چه باید کرد؟

  • راهکار اول این است که از فالور های خود بخواهید برای شما کامنت انگلیسی بگ‌‌ٰ‌ذارند؛ با این کار شما به اینستاگرام می فهمانید که رباط نیستید؛ برای این کار می توانید عکسی مانند عکس زیر را در پیج اینستاگرام خود پست کنید.

راهکار دوم : شما میتواند با تغییر ایمیل حساب خود از ریپورتی خارج شوید؛ برای اینکار میتوانید به قسمت ویرایش اطلاعات خود بروید. سپس شماره تلفن و ایمیل خود را ویرایش کنید. با اینکار اینستاگرام متوجه می شود که شما ربات نیستین و از ریپورتی خارج می شوید.

ره حل سوم گزینه این است که زمانی که صفحه action block می آید؛ روی گزینه tell us کلیک کنید؛ با اینکار شما برای اینستاگرام پیامی ارسال میکنید تا از هویت شما با خبر شود.

چگونه بفهمیم که کدام کاربر ما را در اینستاگرام ریپورت و بلاک کرده است؟

اگر دیگر نمی‌توانید پست‌های اکانت کاربری را مشاهده کنید، این احتمال وجود دارد که آن شخص شما را آنفالو و یا بلاک کرده باشد.

دانلود اینستاگرام از گوگل پلی

دانلود اینستاگرام از بازار

مطالب پیشنهادی ما

[تعداد: 3    میانگین: 2.7/5]
بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

بررسی کنید

آموزش نحوه ثبت نام دریافت وام یک میلیون تومانی دولت به یارانه بگیران

بدلیل شیوع ویروس کرونا بسیاری از مردم خانه نشین شده اند همچنین بسیاری از کسب و کار ها دچار…