خانه آموزش آموزش نحوه دیده شدن در سرچ و اکسپلور اینستاگرام

آموزش نحوه دیده شدن در سرچ و اکسپلور اینستاگرام

آموزش دیده شدن در سرچ و اکسپلور اینستاگرام

اکسپلور اینستاگرام جایی است که پست های ترند و مشهور از کسانی که فالو نکرده اید و با علامت سرچ 🔍 نمایش داده میشود و تقریبا متناسب با نوع فعالیت شما و دوستانتان در اینستاگرام برای شما به نمایش در می آید و امکان افزایش فالور از این طریق بسیار زیاد است و میتوان با دیده شدن در اکسپلور اینستا در جذب فالور بسیار موفق تر از روش های دیگر اقدام کرد.

اکسپلور چیست؟

لازم میدانیم که قبل از اینکه نحوه ی دیده شدن در اکسپلور اینستاگرام را در اختیارتان بگذاریم توضیحاتی درمورد این بخش که اکسپلور نام دارد به شما بدهیم. شاید عده ای با ان اشنا نباشند و یا وارد این صفحه میشوند ولی نام ان را نمیدانند.

اکسپلور همان قسمت از اینستاگرام است که به شکل ذره بین است. درست مانند تصویری که مشاهده میکنید.

اموزش نحوه دیده شدن در اکسپلور اینستاگرام

شما زمانی که وارد بخش اکسپلور اینستاگرام میشوید تصاویر و ویدیوهای افراد مختلفی را میبینید در سراسر دنیا که حتی انها را دنبال نمیکنید.این پست‌ها طبق فعالیت‌های قبلی شما و حتی دوستانتان انتخاب می‌شوند. فرق این قسمت با بخش خانه این است که در انجا تنها پست افرادی که انهارا دنبال میکنید میبینید ولی در این بخش پست های جدید و مرتبط با فعالیت شما در اینستاگرام را صادقانه نمایش میدهد. مثلا اگر شما در اینستای خود تیم محبوب خود استقلال را زیاد دنبال میکنید و پیج بازیکنان ان را دارید در قسمت اکسپلور با توجه به فعالیت شما پست هایی از تیم استقلال و بازیکنانش مشاهده میکنید.

قبلا در اینستاگرام صفحه ای به نام (Popular) وجود داشت که در انجا پست هایی که بیشترین میزان لایک را داشتند نمایش داده میشد اما خیلی مورد استقبال مردم قرار نگرفت از این رو اینستاگرام ان را حذف کرد و به جای ان صفحه ی (Explor) را قرار داد که خوشبختانه طی این چندسال به محبوبیت زیادی دست یافته.

اگر صاحب کسب و کار هستید میتوانید از طریق اکسپلور بدون هیچ هزینه ای و تنها با خلاقیت خود صفحه ی کاریتان را به همه معرفی کنید و در این بخش تبلیغات داشته باشید.

ما فصد داریم درمورد اینکه چطور در قسمت اکسپلور دیده شوید توضیحاتی در اختیارتان بگذاریم.

یکی از راه های بیشتر دیده شدن پست ها اکسپلور است و از این راه میتوانید تعداد فالوورهای خود را افزایش دهید. توجه داشته باشید که باید پیجتان قفل نباشد.

برای اینکه یک پست در صفحه اکسپلور دیده  شود باید یک سری نکات را رعایت کنید:

از هشتگ استفاده کنید

با استفاده از هشتگ محتوایتان را از گم شدن در میان انبوه محتوا نجات دهید. از این طریق میتوانید با توجه به علاقه مندی های افراد بازدید و لایک پستتان را افزایش دهید.

اینستاگرام به هشتگ های انگلیسی اهمیت بیشتری میدهد و همچنین توجه داشته باشید که هشتگ هایی که استفاده میکنید مرتبط باشد.

کاربران را به تعامل دعوت کنید

هرچقدر تعداد لایک و کانتهای شما بالا برود امکان دیده شدن در اکسپلور بیشتر است. میتوانید از طریق تگ کردن پیج های مرتبط با پست و کارتان این شانس را افزایش دهید. مثلا اگر پست شما مربوط به غذا است میتوانید پیج های اشپزی و مواد غذایی و… را تگ کنید. با لایک کردن پستتان از طریق انها عکس شما در بخش اکسپلور انها نمایش داده میشود. با این کار انها ممکن است از تصویر شما استفاده کنند و شما را تگ کنند. همچنین شما میتوانید با گذاشتن نظر سنجی هایی انها را وادار به گذاشتن کامنت کنید.

ممکن است اینستاگرام پست ما را با علایق  دنبال کننده های اون صفحه خاص مشترک بداند و شانس مارا برای نمایش داده شدن بیشتر کند.

Powerlike  دریافت کنید

در دقایق اولیه که پستتان را منتشر میکنید به تعداد لایک هایی که در ابتدا دریافت میکنید توسط پیجهایی با فالوور بالا  پاور لایک میگویند. برای این کار میتوانید با صفحه هایی که موضوعشان با موضوع شما یکسان است  همکاری کنید و پست های یکدیگر رو در دقایق اولیه انتشار لایک کنید.

 

 

اگر یکی از پست های شما را یک پیج ۶۰ هزار نفری لایک کند ، پست شما در صفحه اکسپلور ۶۰ هزار دنبال کننده منتشر خواهد شد و هر شخصی از این تعداد پست شما را لایک کنند در صفحه اکسپلور دنبال کنندگان آن شخص نیز نمایش داده خواهد شد.

برای ورود به اینستاگرام روی این لینک کلیک کنید.

مطالب پیشنهادی مفید:

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]
بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در آموزش

یک دیدگاه

  1. newhita1

    می 2, 2020 در 8:11 ب.ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بررسی کنید

آموزش تغییر تصویر پس زمینه گفتوگو ها در واتساپ

واتساپ بعد از تلگرام یکی از اپلیکیشن هایی می باشد که از طرف مردم ایران و  جهان مورد استقبا…