پکیج ثبت نام سریع شرکت سایپا | از دیگران پیشی بگیرید

ثبت-نام-سریع-ایران-خودرو

آیا از اختلاف قیمت خودرو ها در فروش نقدی کارخانه و بازار آگاهی دارید
اجازه دهید من چند نمونه از اختلاف قیمتت هارو برای شما بیان کنم.
در روز ۱۹ آذر ۱۳۹۸:
پراید:  قیمت کارخانه ۳۷۵۰۰۰۰۰ ولی در بازار آزاد قیمت خودرو ۵۰۰۰۰۰۰۰ تومان

مشاهده میکنید که در ارزان ترین ماشین شرکت سایپا اختلاف قیمت بازار و کارخانه مبلغ ۱۲میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است و این یعنی اگر شما موفق به ثبت نام از خود کارخانه ششوید ۱۲ میلیون کمتر بابت پراید پول خواهید داد.
به این نکته نیز توجه کنید که هر چه قیمت بالاتر رود اختلاف قیمت کارخانه و بازار بیشتر خواهد شد به طوری که در ماشین هایی با رنج قیمت بیشتر از ۱۲۰میلیون تومان اختلاف قیمتی تقریبا معادل ۴۰ میلیون تومان شاهد خواهیم بود.

با زدن بر روی دکمه زیر میتوانید وارد سایت سایپا شده و قیمت کارخانه را ببینید و آن را با بازار آزاد مقایسه کنید.

 سایپا-ترفند-ثبت-نام-سریع.

نکته مهم:

اگر تا به حال قسد ثبت نام ماشین را داشته اید و گذرتان به سایت سایپا خورده باشد متوجه هستید که ثبت نام به این سادگی هایی که شما فکر میکنید نیست و  هر کسی نمیتواند ماشین دلخواه خود را ثبت نام کند.

در گذشته همه ی افراد نمیتوانستند ثبت نام را به درستی انجام دهند و  عده ای خاص تنها می توانستند اقدام به ثبت نام در سایت  نمایند و از این طریق سود بسیار زیادی را به جیب زده اند ولی الان انحصار این کار شکسته شده و دانش آن از طریق ما در اختیار سایرین قرار خواهد گرفت تا آن کسی که واقعا نیاز به خودرو دارد خود نیز بتواند ثبت نام انجام دهد و مجبور نباشد تا از طریق بازار آزاد قیمت بسیار بالایی را برای خرید خودرو صرف نماید.

آیدی تلگرام : @bayan1373

تلفن تماس در پایین صفحه قرار دارد ترجیحا در تلگرام سوال بپرسید به تمام سوالات شما پاسخ داده می شود.

عضویت در کانال تلگرام پکیج ثبت نام سریع و موفق ایران خودرو و سایپا

 

برخی نکات ناب پکیج سایپا:

  • برداشته شدن محدودیت انتخاب نمایندگی
  • پرکردن خودکار و سریع فرم های ثبت نام
  • اپدیت و پشتیبانی رایگان محصول
  • دریافت محصول بلافاصله بعد از خرید

تذکراتی که قبل از خرید این محصول باید بدانید:

 

  • در ثبت نام اینترنتی عده زیادی از مردم برای خرید به ساید هجوم می آورند و در واقع یک مسابقه است و شما هم یکی از آنهایید که مسابقه می دهد و پکیج ما ابزاری برای افزایش بسیار زیاد سرعت شما است نه تضمین قطعی خرید شما.
  • شما با این روش ترفند های خاصی را یاد میگیرید که باقی مردم از آنها بی خبرند.
  • از نیم تا یک ساعت قبل از شروع ثبت نام موارد ذکر شده را آماده نمایید.
  • از پرسرعت ترین اینترنتی که در دسترستان هست استفاده نمایید.
  • در ثبت نام پشتکار داشته باشید ما ابزار افزایش سرعت هرچه تمام تر را در اختیارتان قرار می دهیم شما باید تمرین کنید تا محدودیت های انسانی را کم نمایید.
  • آپدیت ها برای ایمیلی که در هنگام خرید وارد می کنید ارسال میشود.

 

برای خرید پکیج ثبت نام سریع سایپا ویژه کامپیوتر به قیمت تنها 49 هزار تومان می توانید از لینک زیر استفاده نمایید.

 

 

نکته 1: قیمت واقعی این پکیچ ها چندین میلیون تومان است زیرا هم اکنون افرادی هستند که ثبت نام انجام می دهند و از فرد متقاضی چندین میلیون پول دریافت می کنند و شما با دریافت این پکیج خودتان می توانید برای خودتان ثبت نام نمایید هم برای دیگران …و از این طریق درآمد کسب کنید😉. قیمت پکیج به طرز استثنایی پایین است تا همه کسانی که قصد خرید خودرو دارند بدون فکر کردن آن را خریداری نمایند.

نکته 2: در صورت وجود هرگونه سوالی یا در قسمت نظرات انتهای همین پست پیام بگذارید و یا از طریق تلگرام به آیدی @bayan1373 پیام دهید تا در اسرع وقت کارشناسان ما جواب شما را بدهند.

نکته 3: ما برای اعتماد شما عزیزان راه های مختلفی را در نظر گرفته ایم تلفن ما در زیر این صفحه قرار داده شده است همچنین ادرس و اعتبار ما توسط سامانه پرداخت زرین پال تایید شده است که در پایین صفحه می توانید مشاهده نمایید

توجه مهم:
پکیج ثبت نام سایپا منطبق با آخرین تغییرات سایت سایپا برای ثبت نام جدید است کسانی هم که قبلا پکیج را خریداری نموده اند به تلگرام ما که در بالا ذکر شده پیام دهنده تا اخرین تغییرات را برایشان ارسال نماییم همچنین به صورت اتوماتیک هم آپدیت ها به ایمیل خریداران ارسال می شود پس دقت نمایید هنگام خرید ایمیل معتبر وارد نمایید.

دوستان زیادی سوال پرسیدن که آیا پکیج ما ربات هست ؟ خیر هیچ رباتی در کار نیست چرا که سایت سایپا شدیدا با ربات ها مقابله میکند و امکان ثبت نام با هیچ رباتی نیست پکیج ما شامل نرم افزار ها و مجموعه ترفند هایی است که موجب ثبت نام سریع و با احتمال موفقیت بسیار بالا میشود.

 

آیا پکیج ما قابلیت پر کردن قسمت نام استان و شهرستان را دارد ؟
جواب بله است و این با این پکیج می توانید تمامی فیلد های ثبت نام را پر نمایید.

عضویت در کانال تلگرام پکیج ثبت نام سریع و موفق ایران خودرو و سایپا

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
Comments are closed.