Home آموزش چگونه از آپدیت خودکار شدن برنامه ها در هنگام اتصال به اینترنت وای فای جلوگیری کنیم ؟

چگونه از آپدیت خودکار شدن برنامه ها در هنگام اتصال به اینترنت وای فای جلوگیری کنیم ؟

اپدیت خودکار برنامه ها

حتما برای شما هم پیش آمده است که هنگام اتصال به یک اینترنت وای فای (Wifi Internet)  برنامه های شما معمولا از طریق نرم افزار گوگل پلی (Google Play) شروع به آپدیت خودکار شدن می کنند و برای برخی کاربران این یک مشکل محسوب میشود که هم موجب مصرف اینترنت میشود هم اینکه اگر پردازنده گوشی ضعیف باشد موجب کند شدن ان به مرور زمان میشود

معمولا آپدیت خودکار برنامه ها از طریق نرم افزار های مارکت نظیر گوگل پلی، کافه بازار و سامسونگ اپس و.. انجام میشود. که با یک دستکاری خیلی ساده در تنظیمات این برنامه ها می توانید اپدیت خودکار برنامه ها و بازی ها را غیر فعال نمایید.

در این مطلب قصد داریم که به شما عزیزان نحوه غیر فعال شدن این اپدیت ها در نرم افزار گوگل پلی را آموزش دهیم برای اینکار ابتدا نرم افزار گوگل پلی را باز نمایید (یا روی این لینک کلیک نمایید) سپس بر روی ایکون منو که در گوشه بالای سمت چپ صفحه مطابق شکل کلیک نمایید.

سپس از منوی باز شده گزینه تنظیمات یا Setting را انتخاب نمایید.

با کلیک روی تنظیمات منو دیگری باز میشود که در آن باید گزینه آپدیت خودکار برنامه ها یا Auto-update Apps را انتخاب نمایید.

در پنجره باز شده سه گزینه مشاهده خواهید کرد که گزینه اول یعنی با انتخاب این گزینه تحت هر شبکه ای اعم از اینترنت سیم کارت موبایل یا وای فای و… دانلود خودکار برنامه ها اغاز شود و اپدیت شوند. انتخاب گزینه دوم یعنی فقط تحت اتصال به شبکه های وای فای دانلود خودکار شروع شود و در انتها گزینه سوم و که گزینه مدنظر ماست قرار دارد و با انتخاب ان تحت اتصال به هیچ شبکه ای دانلود خودکار اغاز نخواهد شد

آموزش ها را مطابق تصاویر پیگیری نمایید.در انتها گزینه تایید یا done را بزنید و با خیال راحت از برنامه گوگل پلی خارج شوید و به شبکه های وای فای متصل شوید.

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]
Load More Related Articles
Load More In آموزش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Check Also

دومین مرحله فروش فوق العاده و پیش فروش ایران خودرو در سایت سامانه یکپارچه فروش خودرو اعلام شد

یک ماه پس از انجام مرحله اول فروش خودرو توسط سامانه یکپارچه تخصیص خودرو دومین مرحله فروش ف…