Home تلگرام کانال خرید و فروش حواله خودرو ایرانخودرو و سایپا

کانال خرید و فروش حواله خودرو ایرانخودرو و سایپا

کانال خرید و فروش حواله خودرو ایران خودرو و سایپا

با افزایش اختلاف قیمت میان قیمت کارخانه ای خودروها و قیمت بازار آزاد آنها بازار خرید و فروش انواع حواله های خودرو داغ شده است ولی آگهی های خرید و فروش حواله خودرو در سایت های دیوار و شیپور ممنوع می باشد و مردم از طریق کانال حواله خودرو تلگرامی و واتساپی یا سایت های دیگر اقدام به فروش امتیاز خودرو می نمایند.

فروش حواله خودرو در شبکه های اجتماعی

به علت نبود بسترهای بزرگ برای انجام این معاملات مردم به شبکه های مجازی از جمله کانال خرید و فروش حواله خودرو واتساپ، اینستاگرام پیج حواله خودرو مراجعه می نمایند و از این طریق اقدام به معامله امتیاز برنده شدن قرعه کشی خود می نمایند.

کانال تلگرامی چیست؟

کانال تلگرامی یکی از ویژگی های محبوب شبکه اجتماعی تلگرام می باشد که از طریق آن می توانید با کاربران خود در ارتباط باشید و محتوای مورد نظر خود را در اختیار کاربرانتان قرار دهید.

میخواهم عضو کانال حواله خودرو شوم

برای این کار تنها کافیست روی دکمه عضویت کانال کلیک نمایید.

عضویت در کانال

همچنین میتوانید برای فروش هر چه سریعتر حواله خود به سایت ما نیز مراجعه نمایید

نحوه استفاده از این کانال تلگرام

با زدن دکمه عضویت وارد کانال شده و عضو شوید سپس میتوانید از پیام های موجود در آن یا وارد شدن به بخش اطلاعات کانال با مدیر در ارتباط باشید و درخواست های خود را با وی مطرح نمایید.

مدیران این کانال قصد دارن که با توجه به رسم امانت داری میان خریدار و فروشنده و آگاهی از نگرانی های هر یک معامله ای به صورت کامل و با در نظر گرفتن همه شرایط انجام دهند.

امتیاز چه خودرو هایی خرید و فروش می شود ؟

بیشتر ماشین هایی که اختلاف قیمت زیادی بازار و کارخانه آنها با هم دارند من جمله پارس سال و تیوفایو پژو 206 و 207 دناپلاس توربو و اتومات تارا دنده ای و اتومات هایما S5 و S7 انواع تیبا و ساینا فیدلیتی و دیگنیتی و حواله لاماری از شرکت های خودروسازی ایران خودور و سایپا و بهمن موتور معامله می شوند.

کانال خرید و فروش حواله تلگرام

قرعه کشی خودرو چگونه به وجود آمد؟

با شروع رشد قیمت دلار از اواخر سال ۱۳۹۶ و سپس خروج آمریکا از برجام کشور ایران دچار تورم بسیار افسارگسیخته های شد که نتیجه آن بالا رفتن روز به روز قیمت ها بود و شکاف میانه قیمت بازار و کارخانه خودرو افزایش یافت همه هجوم آوردند که ماشین اتومبیل خریداری نمایند.

از این رو تولید کارخانه برابر با تقاضا نبود و تقاضا افزایش یافت تا سرانجام در بهار ۱۳۹۹ دولت و وزارت صمت تصمیم گرفتند که فروش خودرو را به صورت قرعه کشی انجام دهند و از آن به بعد تا کنون این خودروها به صورت قرعه کشی عرضه می شوند

با ایجاد روند قرعه کشی مردم برای خرید خودرو بسیاری به فکر خرید حواله خودرو افتادند که کانال خرید و فروش حواله خودرو ایجاد شد و مردم می توانند از طریق آن صاحب خودرو شوند

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]
Load More Related Articles
Load More In تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Check Also

دومین مرحله فروش فوق العاده و پیش فروش ایران خودرو در سایت سامانه یکپارچه فروش خودرو اعلام شد

یک ماه پس از انجام مرحله اول فروش خودرو توسط سامانه یکپارچه تخصیص خودرو دومین مرحله فروش ف…