خانه آموزش آموزش نحوه ی ارسال پست زمان دار در اینستاگرام

آموزش نحوه ی ارسال پست زمان دار در اینستاگرام

اموزش نحوه ی ارسال پست زمان دار در اینستاگرام

ارسال پست زمان دار یا زمانبندی شده در اینستاگرام میتواند بسیار مفید و باعث افزایش بازدید صفحه ی اینستاگرام شما شود. مخصوصا در زمان و مکان هایی که نمیتوانید پست ارسال کنید. مثلا یک پیج کاری دارید که باید روزانه پست بگذارید و فعالیت داشته باشید اما با توجه به سفری که پیش رو دارید نمیتوانید هر روز وقت بگذارید و عکس و متن هایی را اماده و ارسال کنید. از این رو میتوانید از طریق زمانبندی کردن پست های خود کارتان را راحت کنید.

امکان ارسال پست های زماندار یا استوری و پیام های زمان بندی شده در اینستاگرام به طور پیشفرض در این برنامه و جود ندارد ولی برعکس اینستاگرام تلگرام به تازگی قابلیت ارسال پیام زمان دار تلگرام را در اپلیکیشن آن قرار داده است. برای این کار در اینستاگرام باید از برخی برنامه ها استفاده کنید.

این برنامه ها عبارتند از:Hootsuite ,Buffer ,Later و Postfity و خیلی برنامه های دیگری که در این زمینه وجود دارد.

اکنون ما قصد داریم توضیحاتی درمورد یکی از این برنامه در اختیارتان بگذاریم.

اپلیکیشن Buffer برای ارسال پست زمان دار در اینستاگرام:

این برنامه زمانبندی انواع مختلف پست ها از جمله متن،لینک و عکس را پشتیبانی میکند و  بسیاری از شبکه های اجتماعی مثل توییتر،فیس بوک ،گوگل پلاس، لینکدین، پینترست و اینستاگرام را تحت پوشش قرار میدهد. اکنون اگر میخواهید در برنامه ی اینستاگرام پست های خود را زمانبندی کنید باید این برنامه یا حتی هرکدام از برنامه هایی که در بالا معرفی کردیم را دانلود کنید.

لینک دانلود buffer برای اندروید

لینک دانلود برنامه buffer برای ios

اموزش نحوه ی ارسال پست زماندار در اینستاگرام

بعداز اینکه برنامه را با توجه به لینک هایی که در اختیارتان گذاشتیم دانلود و نصب کردید وارد برنامه شوید و عکس یا ویدئوی خود را در Buffer آپلود کنید. متن برای آن بنویسید، اموجی‌ها و هشتگ‌های لازم را به آن اضافه کنید و بعد پست را زمان‌بندی کنید. هروقت که زمان ارسال ان پست با توجه به تاریخی که مشخص کرده اید برسد از طرف برنامه Buffer نوتیفیکیشن دریافت میکنید. عبارت Open In Instagram را لمس کنید تا پستی که قبلا اماده کرده بودید در اینستاگرامتان کپی شود. در انجا میتوانید ان را اگر مایل باشید ویرایش و سپس ارسال کنید.

در واقع شما تنها با لمس دو گزینه در زمان تعیین شده باید ان را به اشتراک بگذارید که وقت زیادی نمیخواهد.

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]
بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در آموزش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بررسی کنید

آموزش تغییر تصویر پس زمینه گفتوگو ها در واتساپ

واتساپ بعد از تلگرام یکی از اپلیکیشن هایی می باشد که از طرف مردم ایران و  جهان مورد استقبا…