Home اپلیکیشن دانلود برنامه نمونه سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی (قبولی 100درصد)

دانلود برنامه نمونه سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی (قبولی 100درصد)


آزمون ایین نامه اصلی که متقاضیان دریافت گواهینامه باید در آن قبول شوند شامل موارد و اصطلاحاتی در حوزه ترافیک است و یک راننده برای رانندگی با وسایل نقلیه باید بر آن ها به خوبی مسلط باشد. این سوالات اکثراً شامل آشنایی با تابلوهای راهنمایی و رانندگی و اصطلاحات تخصصی راه و جاده هستند.

بررسی نمونه سوالات آیین نامه اصلی به کاهش استرس شما کمک میکند

و متقاضیانی  که به علت مشغله زیاد نمی توانند کتاب آیین نامه را بخوانند و وقت برای مطالعه بسیار کم دارند با بررسی نمونه سوالات میتوانند در این ازمون شرکت کنند و موفق شوند.

سوالات ازمون ایین نامه معمولا تکرار میشود و هربار تعدادی از سوالات در ازمون های بعدی مجدد دیده میشود. از این رو مطالعه ی نمونه سوالات کمک بزرگی به شما میکند

از بهترین و آسان ترین و سریع ترین راه های قبولی در آزمون آیین نامه آزمون گرفتن از خود از طریق نمونه سوالات آیین نامه و تمرکز بر تست آیین نامه اصلی است ما در این پست جامع و کامل ترین نمونه سوالات ایین نامه اصلی را حمع آوری کرده ایم.

چند آزمون آیین نامه برای گرفتن گواهینامه باید بدهیم؟

هر فرد متقاضی گواهینامه راهنمایی و رانندگی پایه سوم، پایه 2 و پایه یک و متقاضیان دریافت گواهینامه موتور سیکلت برای اخذ گواهینامه راهنمایی و رانندگی لازم است در مرحله اول در آزمون آیین نامه مقدماتی که توسط مدرس آیین نامه در آموزشگاه رانندگی و راهنمایی از متقاضی گرفته می شود قبول شود .

در مرحله دوم داوطلب گواهینامه رانندگی و راهنمایی باید در آزمون آیین نامه اصلی با حداقل نمره 26 قبول شود. آزمون آیین نامه اصلی توسط افسر یا سرهنگ راهنمایی و رانندگی گرفته می شود .

شرایط آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی:

آزمون آیین نامه کتبی هر دو آزمون آیین نامه اصلی و مقدماتی هرکدام شامل ۳۰ سوال می باشد و مدت زمان ۲۰ دقیقه برای هر کدام از این آزمون ها در نظر گرفته شده است .

باید متذکر شد که تا زمانی که در آزمون آیین نامه مقدماتی نمره قبولی را کسب نکرده اید مجاز به شرکت در آزمون آیین نامه اصلی نیستید .

یعنی برای شرکت در امتحان آیین نامه در مرحله دوم باید حتما آزمون آیین نامه مرحله اول را با موفقیت گذرانده باشید .

مطالعه سوالات آماده آیین نامه در قبولی در آزمون ایین نامه چه تاثیری دارد؟

معمولا اکثر متقاضیان دریافت گواهینامه با دانلود نمونه سوالات آیین نامه جدید و خواندن آن به راحتی و  معمولا با بار اول شرکت در آزمون در امتحان آیین نامه قبول می شوند .

اکیدا توصیه می کنیم برای قبولی در آزمون رانندگی ، نمونه سوالات آیین نامه اصلی و مقدماتی را دانلود کنید و بخوانید.

برای دانلود برنامه نمونه سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی روی لینک زیر کلیک نمایید.

download

نحوه قبولی در امتحان شهری رانندگی ؟

برای قبولی در امتحان شهری رانندگی بهترین روش تمرین رانندگی به صورت عملی است و شما هر چه بیشتر تمرین عملی رانندگی با خودرو پراید داشته باشید احتمال موفقیت شما برای قبولی در امتحان شهری رانندگی بیشتر خواهد شد. زیرا که اکثر خودرو های مورد استفاده در آزمون تو شهری پراید است.

مطالب پیشنهادی:

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]
Load More Related Articles
Load More In اپلیکیشن

2 Comments

  1. […] دانلود برنامه تضمینی قبولی آیین نامه […]

    Reply

  2. […] دانلود برنامه تضمینی قبولی آیین نامه […]

    Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Check Also

آموزش تغییر تصویر پس زمینه گفتوگو ها در واتساپ

واتساپ بعد از تلگرام یکی از اپلیکیشن هایی می باشد که از طرف مردم ایران و  جهان مورد استقبا…