Home تلگرام معرفی ربات تلگرام آهنگیفای + آموزش دانلود آهنگ با ربات دنیای ترانه در تلگرام

معرفی ربات تلگرام آهنگیفای + آموزش دانلود آهنگ با ربات دنیای ترانه در تلگرام

ربات تلگرام آهنگیفای دانلود اهنگ در تلگرام دنیای ترانه

تقریبا همه مردم دنیا به موزیک و ترانه علاقه مندند و آهنگ گوش میدهند و هر روزه ابزار های جدید تری برای سهولت دسترسی به اهنگ ها و ترانه های خواننده های مورد علاقه مردم ایجاد میشود قصد داریم در این پست بزرگ ترین و قوی ترین ربات دانلود اهنگ در تلگرام به نام ربات دنیای ترانه یا آهنگیفای را معرفی و آموزش استفاده از آن را قرار دهیم با هات لرن همراه باشید.

آشنایی با ربات تلگرام :

ربات تلگرام، حساب کاربری ای در تلگرام است که به جای ادم، یک برنامه پشت آن هست و بر اساس پیام هایی که به او ارسال می‌کنید، پاسخ‌هایی را می‌دهد. روبات‌ های تلگرام، روبات هایی هستند که برخی خدمات را به صورت خودکار برای مخاطب در جواب درخواست ارسالی وی  فراهم می‌کنند. ربات‌های تلگرام، پسوند bot انتهای نام اکانتشان دارند.

معرفی ربات تلگرام اهنگیفای ( Ahangify ):

ربات تلگرام آهنگیفای رباطی است که به وسیله آن می توانید که نام خواننده یا اهنگ مورد نظر خود را به زبان های فارسی یا انگلیسی را برای ان ارسال نمایید و ربات اهنگیفای با جستوجو در سرور های قدرتمند خود لیستی از  بهترین نتایج را برای شما ارسال میکند و شما از میان لیست می توانید اهنگ مورد نظر خود را دانلود نمایید.

روش نصب و فالسازی و استفاده از ربات تلگرام دنیای ترانه :

برای استفاده از ربات آهنگیفای ابتدا نیاز به فعالسازی آن دارید پس روی لینک زیر کلیک نمایید تا صفحه روبات در تلگرام شما به نمایش در بیاید.

صفحه ربات

برای شروع به کار ربات بر روی دکمه Start یا شروع کلیک نمایید. سپس همه چیز آماده است اسم هر خواننده یا نوازنده و اهنگ و ترانه ای را که میخواهید اهنگ  آنرا دانلود کنید از طریق چت برای ربات بفرستید و ربات نتایج را برای شما می فرستد

ربات دانلود اهنگ در تلگرام آهنگیفای دنیای ترانه

قابلیت تشخیص آهنگ با ارسال ویس بخشی از آن آهنگ در تلگرام:

به تازگی ربات دنیای ترانه یا همان اهنگیفای قابلیت جدیدی را رو نمایی کرده که شما می تواند با گرفتن ویس و ضبط بخشی از موسیقی در حال پخش و ارسال ان به رباط آن آهنگ را دریافت نمایید.

مطالب پیشنهادی مفید :

 

[تعداد: 4    میانگین: 2.3/5]
Load More Related Articles
Load More In تلگرام

One Comment

  1. […] ربات تلگرام دانلود آهنگ […]

    Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Check Also

دومین مرحله فروش فوق العاده و پیش فروش ایران خودرو در سایت سامانه یکپارچه فروش خودرو اعلام شد

یک ماه پس از انجام مرحله اول فروش خودرو توسط سامانه یکپارچه تخصیص خودرو دومین مرحله فروش ف…